עלינו,

רדיו רנסאנס.

רדיו רנסאנס | Renaissance Radio

רנסאנס - "תקופה בהיסטוריה של אירופה בת כמאתים שנה המתאפיינת בתחייה של כל תחומי התרבות ובתחיית תפיסות המוסר והערכים. נחשבת לתקופת המעבר מימי הביניים אל העת החדשה."

"רנסאנס ( צרפתית: Renaissance – "לידה מחדש")"

 

 

 

 

  • כשמו כן הוא, בתרגום חופשי מצרפתית המושג מבטא "לידה מחדש" אז כמו שרובכם יודעים שני מפיקי הרדיו חוזרים ומפיקים תחנת רדיו 2 במספר (רדיו מזרחית ללא הפסקה) לאחר כ-10 שנים ערלות בתחום הרדיו ניסים מזרחי וארז כהן מפיקים לכם את "רנסאנס" |  רדיו ישראלי חדשה והיא בגדר "לידה מחדש" בשביל שני מפיקי הרדיו המוכשרים הללו

 

רדיו רנסאנס פונה לקהל מאזינים רחב היקף, בישראל ומחוצה לה, ישראלים בגולה אשר מתגעגעים לקולות מן הבית ימצאו פה פינה חמה וישראלים אשר רוצים לחלום חול יקבלו גם את מנת חלקם הרחבה.

 

 

  •  בהחלט לוקחת לעצמה וחותמת בדגלה להוות במה ולקדם זמרים ישראלים צעירים אשר מפיקי הרדיו רואים עתיד מזהיר ולוקחים על עצמם לתת לזמרים אלו היכרות עם קהל מאזיני רדיו רנסאנס בפינות שונות ומגוונות.למוזיקה המזרחית מוסיקה ישראלית שמורה פינה מיוחדת וחמה למפיקי רדיו רנסאנס שכן, היצירה המקומית (והצעירה שבה בעיקר) היא המנוע הצמיחה של תרבותינו ומנוע זה לא צריך להתבסס על הצלחה כזו או אחרת שקדמה  ותחנת  "רנסאנס" | רדיו מזרחית


תחנת רדיו רנסאנס רוצה ומתכוונת לבטא מהפכה ומעבר למודרניזציה בכל מה שהתרגלתם אליו כשהמושג "רדיו" עלה בראשכם.

המוסיקה שתחנת רדיו רנסאנס תשמיע באוזניכם תיהייה ערוכה בקפידה אבל ללא פרוטקציות לטובת אף זמר פחות פרוטקציות ויותר איכות לא גלגלץ , כל שיר שמפיקי הרדיו ראו לנכון להשמיע מושמע מתוך כוונה טהורה שמאזיני הרדיו יוכלו להינות ממוסיקה שתלויה אך ורק בעצמה וביצירה שבה. המוסיקה שאתם המאזינים אוהבים! אנחנו מנטרים אחר המידע שמצטבר בהאזנה אלינו ויודעים לנטר את השירים שמאזיני הרדיו אוהבים יותר ואוהבים פחות, אנחנו עומלים ומשפרים את התוכן אשר משודר בתחנת הרדיו שלנו בכל רגע נתון משפרים ומשתפרים למענכם קהל מאזיני התחנה.

תחנת רדיו רנסאנס היא תחנת רדיו אינטרנטי אשר משדרת על גבי תשתית האינטרנט בלבד ולא על תדר שכן גם זה חידוש.

רדיו רנסאנס משדר מוסיקה ישראלית יחד עם מוזיקה מזרחית וכל יצירה טובה מעבר לים אנגלית/ספרדית/צרפתית ועוד.. אז שימו את גלגלצ בצד והצטרפו ל"רנסאנס" !

רנסאנס | רדיו ישראלי

רנסאנס | רדיו מזרחית

תחנת רדיו רנסאנס | רדיו | רדיו ישראלי | רדיו מזרחית | לא גלגלצ

Erez Cohen מייסדים רדיו רנסאנס

מפיקי הרדיו

ארז כהן , 30

מוזיקה זה משהו שנוגע בכל אחד ואחת מאיתנו, בעבר ניהלנו והפקנו ניסים מזרחי ואני את תחנת רדיו מזרחית ללא הפסקה, היום החלטנו לחזור לתחום בשביל הכיף שלנו ובעיקר בשביל האוזניים שלכם, רדיו רנסאנס הוא לא עוד רדיו. אנחנו רוצים להביא לקהל המאזינים את התוכן והמוזיקה שמגיע לכם לשמוע. מוסיקה איכותית 24/7 ללא כל הפיצ'פקסים שיש שם בחוץ ;-).

ניסים מזרחי , 30

רדיו, מאז ומתמיד עוד כשהייתי ממש ילד

.היה משהו שנמשכתי אליו אוהב לשמח אנשים

.לדבר על מוזיקה ולנגן ברדיו מוזיקה

רדיו רנסאנס, הוא הדבר הכי מקצועי שאני ביחד עם ארז כהן

.מביאים לאוזניים שלכם

רדיו שבא לתת כל מה שהישראלים אוהבים .